Pantum | Multifunctional Printer | M7105DN | Laser | Mono | A4
- TootjadPantum
- Mudel: M7105DN
- Saadavus: 1
-
308€
Pantum | Multifunctional Printer | M7105DN | Laser | Mono | A4
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Gross depth (mm) | 435 mm |
| Gross height (mm) | 465 mm |
| Gross weight | 13.8 kg |
| Gross width (mm) | 545 mm |
| Kopeerimine | 1 - 99 |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 33 cpm |
| Liides | HI-Speed USB 2.0 Net IEEE 802.3 10/100Base-Tx |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 1200x1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Plain, Thick, Thin, Transparency, Cardstock, Label |
| Muud funktsioonid | Automatic duplex printing |
| Net weight | 11.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 1300.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 33 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Pantum |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Producer product name | M7105DN |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Volume (m3) | 0.110239875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wooden | 1413.00 g |

